З 08:00 до 23:59 сьогодні, 17 червня, на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії

З 08:00 до 23:59 сьогодні, 17 червня, на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії
Також з 11:00 до 22:00 можливе додаткове вимикання електромережі в білий клітинках графіку.
 
Про це повідомили у Львівобленерго.
 
Як дізнатися свою групу:
 
  • сайт «Львівобленерго», розділ «Чому немає світла»: https://poweron.loe.lviv.ua/
  • чат-бот «Львівобленерго» у Viber (для побутових споживачів): https://www.viber.com/loebot
  • чат-бот «Львівобленерго» у Telegram (для побутових споживачів): https://t.me/loeserviceBot
  • чат-бот «Львівобленерго Бізнес» у Viber (для юридичних споживачів): www.viber.com/loebiznesbot
  • чат-бот «Львівобленерго Бізнес» у Telegram (для юридичних споживачів): https://t.me/loebiznesbot
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:15