Відключення на 22 травня

Відключення на 22 травня
Протягом дня знеструмлень не планується, з 18:00 до 24:00 діятимуть погодинні графіки.
 
Сьогодні у Львові та області будуть діяти погодинні графіки з 18:00 до 24:00, зважаючи на повідомлення від НЕК «Укренерго».
 
Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак.
 
Закликаємо всіх економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади, аби запобігти відключенням.
 
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
09:20