У Львівобленерго повідомили про відключення електроенергії на 20 травня

У Львівобленерго повідомили про відключення електроенергії на 20 травня

Сьогодні протягом дня до 18:00 год. у Львові та області не очікується застосування графіків погодинних відключень, зважаючи на інформацію від НЕК «Укренерго».

Від 18:00 год. до 24:00 діятимуть погодинні графіки, адже ситуація в енергосистемі залишається складною.

Дізнатися свою групу відключень Ви можете за допомогою наступних сервісів:

  • сайт «Львівобленерго», розділ «Чому немає світла»: poweron.loe.lviv.ua/
  • чат-бот «Львівобленерго» у Viber (для побутових споживачів): www.viber.com/loebot
  • чат-бот «Львівобленерго» у Telegram (для побутових споживачів): t.me/loeserviceBot
  • чат-бот «Львівобленерго Бізнес» у Viber (для юридичних споживачів): www.viber.com/loebiznesbot
  • чат-бот «Львівобленерго Бізнес» у Telegram (для юридичних споживачів): t.me/loebiznesbot

 

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:39