«ВелоБескиди»: поблизу Борислава завершують будівництво відпочинкового комплексу

«ВелоБескиди»: поблизу Борислава завершують будівництво відпочинкового комплексу

Довкола Борислава триває реалізація масштабного туристичного проєкту «ВелоБескиди». Його втілюють коштом Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевих бюджетів. Загальна вартість сягає близько 11 мільйонів гривень. Уже незабаром на цьому об’єкті завершать останні будівельні роботи, відтак він стане доступним для усіх охочих.

Його суть полягає в будівництві трас для веломандрівок та пішої ходи, які пролягатимуть аж до гори Цюхів Верх, а тому велосипедисти зможуть насолоджуватись чудовими ландшафтами та краєвидами, які відкривають наші Карпати.

У середу, 24 листопада, голова Дрогобицької районної державної адмінстрації Степан Кулиняк проіспектував об'єкт  «ВелоБескиди», додавши, що у майбутньому ця локація стане однією з найпривбалиівших туристичних маршрутів Дрогобиччини.

«Загалом в кінцевому результаті ми отримаємо велодоріжки й велотраси різної складності загальною протяжністю 34,32 км та байк-парк. Для любителів скандинавської ходьби напрацюють 59,64 км пішохідних туристичних маршрутів. Також тут буде оздоровча траса – теренкур. Проєкт стане важливим туристичним об'єктом — привабливим для місцевих та іноземних туристів», — зазначив голова  Дрогобицької районної державної адміністрації.

Візитівкою «ВелоБескидів» стане архітектурна вежа, яка виготовляється спеціально на замовлення в Івано-Франківську та постане на горі висотою 942 метри уже найближчим часом. Архітектурна споруда справжнім туристичним магнітом для туристів та гостей нашого реґіону.

16:37
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.