Важливо для мешканців Дрогобиччини!

Важливо для мешканців Дрогобиччини!
 
Днями у соціальній мережі Facebook мешканцям Дрогобиччини у стрічку новин потрапляє проплачена реклама, нібито Украї́нським національним інформаці́йним аге́нтством «Укрінфо́рм», новини з Урядового порталу про те, що «усі жителі Дрогобича та району отримають виплати від міжнародних організацій».
 
Про це повідомив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
 
Повідомляємо:
 
На офіційному веб-сайті Урядового порталу (https://www.kmu.gov.ua/) відсутня новина, опублікована 14 червня 2023 року о 12:33 чи в будь-який інший день про виплату для мешканців Дрогобиччини.
 
Назва сторінки видання «Укрінфо́рм» у Facebook (https://www.facebook.com/Ukrinform) прописана великими літерами і без пробілів УКРІНФОРМ. Шахраї скористалися методом фішингу, видавши потрібний їм профіль за офіційний.
 
Перейшовши за шахрайським посиланням, користувачам пропонують здійснити оплату, щоб нібито придбати довідки для оформлення документів. В кінцевому результаті з банківської карти, з якої здійснено оплату, шахраї списують усі кошти!
 
Закликаємо вас не переходити за подібними посиланнями і завжди перевіряти достовірність інформації! Читайте новини лише з офіційних джерел!
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:56