В Дрогобицькому районі розгорнуто Пункти Незламності

Так, на виконання протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС Львівської обласної державної адміністрації від 28.11.2024 року, Дрогобицька РВА звернулась до міських/селищних рад району щодо переведення Пунктів Незламності з «сплячого» режиму у режим функціонування. За поданою територіальними громадами інформацією, Пункти Незламності розгорнуто! Функціонування даних пунктів відбувається за визначеними графіками.
На разі, на предмет визначення готовності частина з них вже перевірена профільними службами. Перевірки тривають.

Нагадуємо, що навіть за відсутності централізованого постачання електрики, тут відвідувачі зможуть, серед іншого:
- підзарядити свої гаджети,
- зігрітися,
- отримати доступ до безкоштовного Інтернету,
- випити гарячого чаю.
В той же час, наголошуємо на необхідності дотримання правил безпечного використання генераторів, туристичних газових балонів тощо, аби не допустити будь-якого негативного впливу на здоров’я людей.
Дізнатись про місце розташування Пунктів Незламності можна за посиланням або через Єдиний портал державних послуг Дія.




