"Усі об'єкти «Великого будівництва» у 2021 році будуть завершені вчасно", - Кирило Тимошенко

"Усі об'єкти «Великого будівництва» у 2021 році будуть завершені вчасно", - Кирило Тимошенко

У ході реалізації програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» до Дня незалежності України вже 28 знакових об'єктів у всіх регіонах мають 80%-ву готовність, при цьому деяким областям необхідно прискорити темпи реалізації, щоб встигнути до 30-річчя незалежності.

Про це заявив заступник Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

Він також зазначив, що всього у 2021 році в рамках «Великого будівництва» реалізується 741 об'єкт, і всі вони будуть закінчені в раніше обумовлені терміни.

Заступник голови ОП поставив завдання пришвидшити реалізацію об'єктів, за якими торги ще не оголошені або не завершені та, відповідно, не розпочато будівельно-монтажні роботи.

Також міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко нагадав про схвалення Верховною Радою виділення фінансування в обсязі 1 млрд грн на ремонтно-реставраційні роботи пам'яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності. Ці кошти підуть на реалізацію проєкту «Велика реставрація», що входить до програми «Велике будівництво».

Головам ОДА необхідно буде найближчими днями подати до Офісу Президента і Міністерства культури дані про максимум два найбільш пріоритетних об'єкти для кожної області, за якими проєктно-кошторисна документація вже повністю готова і відома актуальна вартість робіт, матеріалів і послуг.

Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко заявив, що в рамках програми «Велике будівництво» у 2021 році велика увага буде приділена також розвитку залізничного транспорту. Зокрема, вже досягнуто домовленість між Україною і Францією про постачання 130 електричних локомотивів.

За інформацією Львівської ОДА

11:32
56
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.