Уряд виділив 16,6 млрд грн, аби гарантувати безперебійність польотів в Україні

Уряд виділив 16,6 млрд грн, аби гарантувати безперебійність польотів в Україні

Кабінет Міністрів під час позачергового засідання 13 лютого ухвалив рішення про виділення понад 16,6 млрд грн для гарантування безперебійності польотів на території України у зв'язку із загостренням зовнішньополітичних загроз. Ці кошти будуть спрямовані на надання необхідних гарантій для страхових та лізингових компаній.

Також Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, надавши змогу витрачати кошти на здійснення запобігання негативним явищам на ринку авіаперевезень, пов’язаних із нездійсненням страхового покриття експлуатантам або власникам повітряних суден у повітряному просторі України під час збройної агресії проти України, загрозою нападу та будь-яких військових дій на території України.

«Уряд виділяє 16,6 млрд грн, аби гарантувати безперебійність польотів у повітряному просторі України. Сьогоднішнє рішення дозволить стабілізувати ситуацію на ринку авіаперевезень та забезпечити державні гарантії для лізингодавців і страхових компаній»,— зазначив Прем’єр-міністр.

Крім того, Уряд ухвалив протокольне рішення, аби Міністерство закордонних справ, Міністерство економіки й Міністерство інфраструктури підготували план заходів щодо альтернативних шляхів повернення громадян на територію України в разі неможливості виконання вітчизняними пасажирськими авіаперевізниками міжнародних рейсів у повітряному просторі України.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:29
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.