У Волі Якубовій відбудеться конкурс «Міс Козацька красуня-2022»

У Волі Якубовій відбудеться конкурс «Міс Козацька красуня-2022»

Вже у квітні цього року у селі Воля Якубова, що знаходиться в Дрогобицькому районі, на території відпочинкового комплексу «Козацька слобода Раковець» вперше відбудеться конкурс краси «Міс Козацька красуня-2022».

Організатори конкурсу кажуть, що метою та завданням заходу «Міс Козацька красуня-2022» є, перш за все, утвердження образу сучасної української жінки, як красивої, обдарованої та впевненої особистості, яка шанує і дбає про національну культуру й традиції свого народу, набуття цілісного сприйняття образу жіночої краси, а також виховання духовних, морально-етичних цінностей, любові до України, рідного краю. Ще одним завданням заходу є популяризація  туристичної привабливості нашого регіону  та можливість  показати, як можна  поєднати умови відпочинку і подорожей з культурним простором Дрогобиччини, привернення суспільної уваги до естетичного та прекрасного; надання можливості представникам чарівної і талановитої молоді реалізувати свій творчий потенціал.

Районний  конкурс естетично-культурного  спрямування для молоді  «Міс Козацька красуня-2022» проводиться відпочинковим комплексом зеленого туризму  «Козацька Слобода «Раковець» за підтримки Дрогобицької районної  ради, Дрогобицької районної державної адміністрації, Дрогобицької об'єднаної територіальної громади та  готельно-курортного комплексу «Карпати». Партнери: Трускавецька, Бориславська, Східницька та  Меденицька територіальні громади.

 Терміни та місце проведення Конкурсу

Оргкомітет приймає заявки  на участь у Конкурсі з 7 лютого 2022р. по 20 березня 2022р. за  адресою: м. Трускавець, вул. Карпатська,2,  або на e–mail: karpaty.marketing@gmail.com. Необхідно заповнити форму-анкету,  вкласти 2 фото в електронному вигляді  та відеоролик  презентацію себе (тривалість відео до 1,5хв.)

Відомості про учасників надаються з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних». Додаткова інформація щодо проведення Конкурсу за тел. (097)84 94 750

Дата проведення конкурсу: 10 квітня 2022р. у  відпочинковому комплексі зеленого туризму  «Козацька Слобода «Раковець»,  с. Воля Якубова. 

 Учасники Конкурсу

Право на участь у Конкурсі мають дівчата віком від 16 до 25 років. У конкурсі візьмуть участь  до 10 конкурсанток – представниць  від кожної територіальної громади Дрогобицького району. Обов’язкові умови для учасниць: місце проживання – громада конкурсантки. Конкурс пройде в народному стилі з елементами козацьких традицій.

 Умови участі у Конкурсі

Для участі у Конкурсі кожна з учасниць подає заявку встановленого зразка  у визначені терміни.

Учасниці Конкурсу мають надати в електронному вигляді на розгляд оргкомітету 2 фотографії (фотографія в повний зріст та фотографія – портрет)  та відеовізитку- презентацію себе тривалістю  до 1,5хв.

Учасниці Конкурсу мають бути присутніми на організаційних нарадах, репетиціях і майстер-класах відповідно до графіку, який доводиться до учасниць Конкурсу після завершення прийому заявок.

Умови проведення Конкурсу

Конкурс проводиться в народному стилі з елементами козацьких традицій. Програма конкурсу включає:

Конкурс «Візитка». Презентація учасниць (вихід в українському  костюмі, розповідь про себе до 2хв., дефіле.  Вікторина  від ведучих  (запитання  про українські  традиції та культуру). Оцінюємо ерудицію.

Конкурс «Таланти твої, Україно!»: демонстрація у довільній формі свого таланту на сцені в одному із жанрів (вокальний жанр: національна, патріотична пісня; народна і сучасна хореографія; гра на музичних інструментах; розмовний та оригінальний жанри; театр; тощо). Час виступу – до ___ хвилин. За необхідності, для конкурсного виступу допускається участь 2 партнерів. Також,  учасниця може надати фонограму музичного супроводу.

Конкурс «Українська страва». Приготування та презентація української страви. Коротка довідка про страву, її історію, презентація з рецептом, докладним описом приготування, оригінальна подача. Пригощання журі. Оцінюємо гостинність, знання української кухні.

Конкурс «Танок української краси»: демонстрація спільного конкурсного танцювального номеру в оригінальних українських костюмах (наприклад у танок у білих сорочках «Коло Мариноньки танцюють дівчатонька»). Оцінюємо пластику, грацію

Конкурс  «Отаманша» («Козачка»). Вихід у козацькій формі. Кожна  учасниця демонструє елемент козацького військового мистецтва  в поєднанні з  танцем  (гопак, повзунець, крокодил,  присяд і т.д.).

Конкурс вечірньої сукні «Жіноча врода – багатство України»: демонстрація власної краси в образі Королеви балу.

Фінал  та церемонія  нагородження переможців, яка буде проводиться в урочистій обстановці.

Порядок виступу в конкурсі  визначається  методом жеребкування.

В період між конкурсами  відбуватимуться  по 2  виступи художніх колективів та запрошених артистів.

Визначення переможців Конкурсу проводиться шляхом відкритого голосування членів журі. У разі рівності голосів, а також виникнення спірних ситуацій право вирішального  голосу має голова журі Конкурсу.

Визначення переможців Конкурсу здійснюється за 10-бальною системою, мінімальна оцінка -1 бал; максимальна – 10 балів.

По сумі всіх Конкурсів кожна учасниця оцінюватиметься за наступними критеріями:

1) Критерії оцінювання Конкурсу « Візитки»:

– вміння триматись на сцені;

– комунікабельність;

– неординарність.

 2) Критерії оцінювання Конкурсу «Таланти твої, Україно!»:

– складність виконання номеру;

– сценічна культура;

– креативність та винахідливість;

3) Критерії оцінювання Конкурсу «Українська страва!»:

– смакові якості страви;

– естетика подачі, цінність рецептури страви; опис технології приготування страви;

  оригінальність представлення страви;

— знання історії української кухні.

4) Критерії оцінювання танцювального Конкурсу «Танок української краси»:

– техніка виконання елементів танцю;

– музикальність та відчуття ритму;

– грація та гнучкість;

5) Критерії оцінювання Конкурсу «Отаманша» («Козачка»):

– демонстрація бойового духу;

– навики оборони; фізична підготовка;

– спритність  та готовність дати відсіч ворогу;

6) Критерії оцінювання Конкурсу вечірньої сукні «Жіноча врода – багатство України»:

– цілісність та витонченість образу;

– граціозність та невимушеність;

– індивідуальність стилю.

 Нагородження переможців Конкурсу

Головні номінації Конкурсу: «Міс Козацька красуня 2022», « І-ша Віце-міс», «ІІ-га Віце-міс», «Міс Талант», «Міс Інтелект», «Міс Грація», «Міс Харизматичність», «Міс Елегантність»,  «Міс Посмішка», «Міс Оригінальність»,  «Міс Артистичність». 

Переможці в даних номінаціях визначаються за підсумками фіналу Конкурсу відповідно до балів, які отримали учасниці від всього складу журі.

Журі визначає переможців Конкурсу в таких номінаціях:

1) «Міс Козацька красуня 2022». Переможцем в даній номінації стає учасниця, яка пройшла всі конкурсні позиції і набрала максимальну кількість балів.

2) «І-ша Віце-міс». Переможцем в даній номінації стає учасниця, яка пройшла всі конкурсні позиції і зайняла друге місце за кількістю набраних балів.

3) «ІІ-га Віце-міс». Переможцем в даній номінації стає учасниця, яка пройшла всі конкурсні позиції і зайняла третє місце за кількістю набраних балів.

4) «Міс Талант». Переможцем в даній номінації стає учасниця, яка пройшла всі конкурсні

позиції і за оцінкою журі найкраще представила свій номер у Конкурсі «Таланти твої Україно!»

5) «Міс Інтелект». Переможцем в даній номінації стає учасниця, яка за оцінкою журі

найкраще продемонструвала інтелект та ерудицію.

6) «Міс Грація». Переможцем в даній номінації стає учасниця, яка за оцінкою журі найкраще

проявила власну грацію та гнучкість в танцювальному Конкурсі «Танок української краси».

7) «Міс Харизматичність». Переможцем в даній номінації стає учасниця, яка яскраво проявила себе  в конкурсі «Отаманша».

8) «Міс Елегантність», «Міс Посмішка», «Міс Оригінальність», «Міс Артистичність» визначається членами журі відповідно до критеріїв конкурсу та  вподобань журі. 

Усі переможниці Конкурсу отримають дипломи у кожній номінації та  подарунки від спонсорів і журі.  Міс Козацька красуня-2022 отримає головний приз  від генерального спонсора Конкурсу.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:49
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.