У товаристві «Надія» відкрили соціальну крамницю-майстерню

У  товаристві «Надія» відкрили соціальну крамницю-майстерню

У Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів «Надія» відкрили мініпекарню та соціальну крамницю-майстерню. Відтепер у мініпекарні всі вихованці «Надії», котрі  є людьми з інвалідністю, зможуть під наглядом фахівців навчатися готуванню. А у соціальній крамничці — реалізовувати власноруч виготовлені сувеніри.

Голова Дрогобицької районної державної адміністрації  Степан Кулиняк привітав усю команду товариства «Надія» з почином нового проєкту, додавши, що зі свого боку всіляко підтримуватиме нові ідеї команди.

«За співфінансування обласного бюджету цього року товариству «Надія» вдалося провести  необхідні роботи — перекрити покрівлю над частиною приміщень, у яких розташовується центр. Тож нехай це буде ще одним успішним кроком задля блага людей, які є найсвітлішими і найдобрішими», — додав Степан Кулиняк.

Нове приміщення поєднуватиме в собі кілька функцій: простір для майстер-класів, крамницю, де реалізовуватимуть вироби дітей з особливими потребами та сувеніри, а також інклюзивну тренінгову кухню. Символічно, що відкриття соціальної крамниці відбулося в Міжнародний день людей з інвалідністю, 3 грудня.

У Добровільному товаристві захисту дітей з інвалідністю «Надія» розповідають, що ідея соціальної крамниці з'явилась уже давно, проте втілилась в реальність лише зараз. Відтепер у  просторі, котрий призначений для дітей з інвалідністю відбуватимуться численні майстер-класи для  вихованців товариства «Надія», а також центр буде доступний та відкритий для усіх охочих.

 

13:44
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.