У територіальних громадах району необхідно пришвидшити темпи вакцинації

У територіальних громадах району необхідно пришвидшити темпи вакцинації

Зупинити пандемію коронавірусу можливо лише за умови набуття колективного імунітету від хвороби. За свідченнями медиків, для цього має бути вакциновано 80% населення. 

 

 

Про пришвидшення темпів вакцинації у Дрогобицькому районі йшлося у вівторок, 16 листопада, під час наради з представниками територіальних громад у Дрогобицькій РДА.

 

Як зазначив перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп, в останні тижні кількість охочих вакцинуватись зросла, першу дозу отримали вже 54 578 осіб, однак цей показник має зрости втричі.

 

«Через відсутність вакцинації серед представників професійних груп, зокрема педагогічних працівників, свою роботу призупинили майже всі школи району. Поступово школярів почали повертати на навчання, а з 22 листопада мають запрацювати вже всі навчальні заклади», — зазначив Роман Шлярп.

 

Через посилення карантинних обмежень обласною комісією ТЕБ та НС, з 22 листопада в дію увійдуть нові правила. Так, перевезення невакцинованих пасажирів на міжміському сполучення буде заборонено.

 

За дотриманням карантинних обмежень стежитиме поліція спільно з Держпррдспоживслужбою та представникам РДА. Для цього працюють спеціальні роботі групи, які відвідують всі магазини, кафе, перукарні тощо.

 

За словами поліцейських, з 1 листопада до сьогодні складено 117 адмінматеріалів на порушників карантинних обмежень. А згодом відповідальність за порушення карантинних норм нестимуть не лише власники закладів та транспорту, а й самі відвідувачі та пасажири, які мають на мені отримати певні послуги без повного курсу вакцинації. 

 

З 19 листопада у Бориславі планують відкрити Центр вакцинації населення. З 22 листопада медична бригада медиків вирушить на спеціальні навчання для проведення вакцинацій у Грушеві, де відкриють пункт імунізації населення.

09:58
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.