​У районі визначатимуть пріоритетність добудови довгобудів

​У районі визначатимуть пріоритетність добудови довгобудів

Фото ілюстративне

У Дрогобицькому районі налічується 44 об’єкти незавершеного будівництва, так звані довгобуди, на загальну суму 481 мільйон 222 тисячі гривень.

У розрізі області нашрайон посідає третє місце за кількістю довгобудів після Львівського та Стрийського.

Про це інформують в управлінні розвитку територій та інфраструктури Дрогобицької РДА.

Найбільше таких об'єктів у Дрогобицькій територіальній громаді – 24 довгобуди. У Трускавецькій громаді – 9, Бориславській – 7, у Меденицькій та Східницькій по 2 об'єкти.

На разі, відповідні структурні підрозділи Дрогобицької РДА опрацьовують перелік об’єктів незавершеного будівництва у районі, після чого внесуть свої пропозиції й зауваження щодо доцільності чи недоцільності завершення цих об’єктів до департаменту економічної політики Львівської ОДА. Об’єкти, по яких будуть питання, обстежать спільно з керівниками територій.

«Окремі об’єкти незавершеного будівництва у нашому районі будуються вже десятки років, серед яких є й освітні та культурні заклади. Однак, маємо розуміти, що, мабуть, не кожен довгобуд маємо зараз добудовувати лише по тій причині, що він довгобуд. Потрібно розраховувати економічну доцільність та суспільну важливість. Ці кошти можна скерувати на розвиток інших більш необхідних сфер. Тому зараз сформовуємо пропозиції по кожному об'єкту для визначення їх пріоритетності для громад. А вже остаточний варіант, затверджений Львівською ОДА, враховуватимуть при плануванні капітальних видатків з державного та обласного бюджетів», — зазначає голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.


Стежте за новинами в нашому Telegram-каналі


00:14
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.