У Львові відбулась Освітня Академія для управлінців західних областей

У Львові відбулась Освітня Академія для управлінців західних областей

У середу, 15 грудня, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного бізнесу відбулась зустріч керівники відділів освіти облдержадміністрацій та територіальних громад Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Під час заходу обговорили інновації та зміни в освіті, а також презентували кращі практики впроваджені на рівні кожної області.

«Сьогодні до творчої зустрічі залучені представники різних областей, тож сподіваюся, що результатом зустрічі стане напрацювання дієвих рішень у галузі освіти на міжобласному рівні. Освітня Академія дає можливість дискутувати та обговорювати важливі актуальні питання у галузі освіти», — зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

У програмі Академії передбачили панельні дискусії, круглі столи та презентаційні платформи про експериментальні проєкти у сфері освіти, дистанційне навчання, шляхи фінансування освіти тощо.

Директор департаменту освіти Львівської ОДА Олег Паска презентував присутнім позитивні освітні практики Львівщини.

«На Львівщині ми вперше розробили Стратегію розвитку освіти, на основі якої сформували Програму, що уже рік діє в нашому регіоні.  Деякі проєкти були закладені в програму на старті, інші з’явились в процесі, як реакція на нові виклики. Важливими точками нашої діяльності є навчання педагогів платформам для віддаленого навчання, створення тренінгових центрів за браком методкабінетів, конкурси для вчителів та науковців, розвиток професійно-технічної освіти, промоція робітничих професій та багато іншого», — наголосив Олег Паска.

Додамо, що Подібну Освітню Академію до кінця року організують також для керівників відділів освіти територіальних громад Львівської області.

 

 

16:46
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.