У Громадській раді при Дрогобицькій РДА – новий заступник

У п’ятницю, 13 серпня, відбулося засідання Громадської ради при Дрогобицькій районній державній адміністрації.

У межах засідання члени Громадської ради переобрали заступника голови дорадчого органу. Попередній заступник Анатолій Сеник подав заяву про добровільне припинення своїх повноважень.

За результатами голосування членів Ради, новим заступником голови Громадської ради при Дрогобицькій РДА став Ігор Підгорецький. Новобраний заступник представляє ГО «Спілка безпеки управління «Антикорупція».

Наступне засідання Громадської ради заплановане на 10 вересня, на якому всі учасники представлятимуть пропозиції щодо плану подальшої діяльності.

Нагадаємо, Громадська рада – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворений з делегованих інститутами громадянського суспільства представників для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.