У Дрогобицьку РВА завітав Вертеп та колядники

У Дрогобицьку РВА завітав Вертеп та колядники

Колядки, віншування, алюзії до сьогоднішніх реалій, козаки, славні українські воїни та російські окупанти, а найголовніше — побажання перемоги та миру — все це звучало у театралізованому дійстві Вертепу від вихованців гуртка “Художнє слово” села Раневичі. 

Сьогодні, 9 січня, у Дрогобицьку районну військову адміністрацію завітав Вертеп, який організував творчий колектив села Раневичі, а саме директорка  Народного Дому села Раневичі спільно із гуртком “Художнє слово” та місцевим гуртком сопілкарів.

Перший заступник голови  Дрогобицької РВА — Роман Шлярп привітав колядників та весь творчий колектив, подякувавши за організоване дійство та побажавши достатку й усіх благ у цей складний, але світлий час Різдва Христового.

Під час театралізованого дійства Вертепу, можна було побачити нові алюзії, котрі мають прив'язку до сучасних подій в Україні. Наприклад, Ірод був уособленням зла, російської імперії та її головного диктатора. Натомість світло надії та перемоги несли українські козаки та воїни, котрі колядували та віншували усім присутнім,  вкотре нагадуючи про наші давні традиції та бажаючи українцям перемоги, достатку та процвітання.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:50