У Дрогобицькому районі для релокованих та місцевих громадських організацій проведуть нетворкінг

У Дрогобицькому районі для релокованих та місцевих громадських організацій проведуть нетворкінг

Сьогодні, 22 вересня, у Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбулась зустріч представників департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА з інститутами громадянського суспільства Львівського та Дрогобицького районів.

Упродовж зустрічі представники громадських організацій ознайомились із діяльністю та проєктами на місцевому рівні, обмінялись досвідом та ідеями щодо їх реалізації під час воєнного стану.

Зокрема, керівниця Львівської обласної громадської організації «Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» Ольга Ярмолюк та керівниця проєкту «Домівка» програми Громада для сім’ї у БО «Українська освітня платформа» Купчева Христина презентували проєкти та заходи, які реалізували до повномасштабного вторгнення росії на територію України, а також в умовах війни. Зокрема, підтримки ВПО, реалізації освітніх проєктів для дітей.

«Станом на сьогодні громадянське суспільство продовжує активно розвиватись та є рушійною силою, особливо під час війни. Велика кількість людей роблять свій вклад задля допомоги військовим шляхом волонтерства. За останні пів року усі адаптувались до нових умов діяльності, реалізації різноманітних проектів. Важливим завданням громадського сектору Львівщини є збереження єдності та налагодження комунікації на усіх фронтах», – зазначила начальниця відділу комунікацій з громадськістю департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Христина Швец. 

Водночас, представники громадського сектору Дрогобича поділились досвідом роботи під час воєнного стану. Зокрема, створення волонтерського штабу для допомоги військовим. 

Як розповіли учасники зустрічі, одна з громадських організацій надає психологічну допомогу вимушено переміщеним особам, проводить заходи з арт-терапії та створили проєкт «Документальний театр», в якому через участь у виставі вимушено переміщені ділились своєю історією. 

Також на теритоії Дрогобиччини проводять табори для дітей та запровадили реалізацію кращих практик щодо створення сортувальних станцій.

За результатами зустрічі вирішили організувати нетворкінг для релокованих  громадських організацій та активних мешканців з метою налагодження діалогу, пошуку корисних знайомств для швидкого та ефективного вирішення будь-яких завдань. 

«Проведення нетворкінгу допоможе громадським організаціям швидшо адаптуватись та розвинути мережу контактів з громадськими організаціями Львівщини. Переконані, що співпраця з надійними партнерами, зокрема з Львівською та Дрогобицькою ОВА допоможе обмінюватись досвідом та втілювати ідеї, затребувані до реалій сьогодення», — зазначили учасники зустрічі.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:57
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.