Начальник Дрогобицької РВА працівників працівників радіо, ТБ та зв‘язку з нагоди їхнього професійного свята

Сьогодні, 16 листопада, в Україні традиційно відзначають День працівників радіо, телебачення та зв’язку.

З нагоди свята начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк привітав працівників цих сфер.

"Інформаційний фронт — важлива частина нашої боротьби з ворогом.

Окупанти намагаються всіляко зруйнувати нашу інформаційну інфраструктуру, вимкнути зв'язок і таким чином ізолювати інформаційно нас від світу, але їм це не вдається, бо ми сильні не лише фізично, але й інформаційно.

Сьогодні в Україні День працівників радіо, телебачення та зв'язку вітаю всіх тих, хто щоденно працює для нашої перемоги на інформаційному фронті, розповідаючи світові правду про російські злочини в Україні. Бажаю і надалі не зламатись в цій складній, але точно виграшній для нас боротьбі.

Правда — це наша зброя! Тож не здаємось та працюємо на нашому інформаційному фронті!
Черпаймо новини лише з офіційних та перевірених джерел!" — зазначив Степан Кулиняк.