У Дрогобицькій РВА відбулись чергові навчання щодо корупційних ризиків та механізми дій

Вчора, 9 грудня, у Дрогобицькій районній військовій адміністрації проведено навчальний захід на тему “Запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням”.
Провів навчання головний спеціаліст Відділу правового забезпечення апарату Дрогобицької РВА — Олег Венгжин.

В процесі навчання працівниками Дрогобицької районної державної адміністрації було вивчено такі питання як:
що таке корупція, корупційне правопорушення та правопорушення, пов’язане з корупцією.
Заборони, які встановлені Законом України «Про запобігання корупції» для осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та відповідальність за недотримання заборон.
Поняття Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, порядок ведення реєстру.
Працівникам Дрогобицької районної військової адміністрації наголошено на необхідності дотримання вимог антикорупційного законодавства.



