У Дрогобицькій РВА обговорили реорганізацію роботи територіальної оборони району

У вівторок, 2 квітня, у Дрогобицькій РВП провели нараду з керівництвом військових, силових та правоохоронних структур, а також керівництвом територіальних громад району щодо реорганізації роботи штабу району.
«Територіальна оборона району у час повномасштабної війни з російськими агресором залишається одним із пріоритетних питань на порядку денному, навіть якщо бойові дії не стосують нашого району безпосередньо. Важлива точна і скоординована робота всіх профільних сил району, коли існує загроза ворожого удару. Оновлення сприятимуть ефективній взаємодії всіх відповідальних органів», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
У межах наради обговорили питання щодо розшуку та повернення до військових частин військовослужбовців, які самовільно покинули місце несення служби. Будь-яка особа, якщо їй відомі факти про такі дії, може повідомити про це у Дрогобицький РТЦК та СП на номер телефону чергового. Заплановано задіювати до цієї роботи старост, які орієнтуються про ситуацію у підвідомчих їм населених пунктах району.
Окрім цього, Дрогобицький РТЦК та СП у взаємодії з органами місцевого самоврядування детальніше перевірятимуть у військовозобов’язаних підстави для надання відстрочки від проходження військової служби. Зокрема в частині утримання 3-х і більше дітей, а також соціального догляду за особою, яка цього потребує за медичними показами. Це є частиною виконання мобілізаційних заходів на території Дрогобицького району.