​У Дрогобицькій РДА ініціюють скликання Громадської ради

​У Дрогобицькій РДА ініціюють скликання Громадської ради

Через інцидент із новообраним заступником голови Громадської ради при Дрогобицькій РДА, інформація про який набула широкого розголосу у засобах масової інформації та соціальних мережах, керівництво Дрогобицької райдержадміністрації ініціює скликання Громадської ради.

«Незважаючи на те, що Громадська рада – це не складова частина органу виконавчої влади, тобто в нашому випадку Дрогобицької РДА, а сукупність представників інститутів громадянського суспільства, які власне і сформувалися в Громадську раду при РДА на громадських засадах та самі на своєму засіданні затвердили керівний склад, ми повинні відреагувати на ці події», — зазначив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк під час щотижневої апаратної наради з керівниками структурних підрозділів у понеділок, 9 серпня.

Крім цього, очільник району зазначив, що згідно з законодавством, склад громадської ради затверджується розпорядженням органу владу, при якому утворений, і станом на сьогодні таке розпорядження ще не підписане.

Провести засідання Громадської ради заплановано до кінця цього тижня, де члени Ради прийматимуть рішення з урахуванням ситуації, яка склалася.

Нагадаємо, що Громадська рада – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворений з делегованих інститутами громадянського суспільства представників для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.


Стежте за новинами в нашому Telegram-каналі


Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
21:21
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.