У Дрогобичі відкрили денний центр для осіб, які постраждали від домашнього насильства

У Дрогобичі відкрили денний центр для осіб, які постраждали від домашнього насильства

У Дрогобичі 28 січня офіційно відкрили денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. Центр функціонуватиме  на базі Дрогобицького міського центру соціальних служб.

Це вже другий схожий за своїм функціоналом Центр у Дрогобицькому районі. Минулого року схожий відкрили у Трускавці. Важливо, що звертатися сюди можуть як жінки, так і чоловіки, які зазнають різного роду насилля.

На відкриття Центру завітали заступниця Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ольга Ревук, заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний, голова Дрогобицької районної державної адміністарції Степан Кулиняк, керівниця Департаменту соціального захисту Уляна Дорош. Також участь в офіційному відкритті взяли участь заступник міського голови Дрогобича – Андрій Ковч та керівниця Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксана Матчишин.

Простір облаштований кофмортно та зручно. У притулку є три кімнати, де одночасно можуть перебувати 6 осіб. Також є душові кімнати, кухня та зала для загального користування.

У центрі соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства можна отримати психологічну, юридичну, а за потреби й медичну допомогу, відтак  кожен зможе відчути, що він у цьому світі не один. У новоствореному просторі  також можна проживати певний час, якщо є така необхідність.

Основні завдання притулку:

— забезпечити безпечне місце тимчасового перебування постраждалих осіб;

— надати постраждалим особам комплексну допомогу (психологічну, соціально-побутову, соціально-медичну, інформаційну, юридичну та інші послуги).

Щоб потрапити у центр, необхідно звернутися до поліції або до центру надання соціальних послуг, які допоможуть  підготувати документи, необхідні для поселення у центр та сконтактуються з керівником відповідного центру. Нагадаємо, що реалізували проєкт у межах державної програми. Облаштування центру у Дрогобичі обійшлося в 2 млн 337 тис. грн.

«Важливо, що денний центр для осіб, які постраждали від домашнього насильства відчинив свої двері у Дрогобичі. Однак щиро сподіваюсь, що таких звернень буде якомога менше: і не тому, що він якось не так працюватиме, а тому що насилля до будь-якої статі не буде», — зазначив голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк.

 

 

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:47
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.