Трускавецька та Бориславська ТГ планують підписати договори з «Нафтогаз Трейдинг» до 1 листопада: В школах та лікарнях має потепліти

Трускавецька та Бориславська ТГ  планують підписати договори з «Нафтогаз Трейдинг» до 1 листопада: В школах та лікарнях має потепліти

Через різке підвищення ціни природнього газу на європейському ринку, нові рекорди ціна газу вдарила і на українському. Однак, для того, аби врегулювати ситуацію, за дорученням Президента Кабінет Міністрів, НАК «Нафтогаз України», Асоціація міст України і Палата місцевих влад Конгресу напрацювали Меморандум, згідно з яким до кінця опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду для населення не зростатимуть.

Меморандум визначає ціну газу в «Нафтогаз Трейдинг» для бюджетних організацій на рівні 16,55 тис. гривень за тисячу кубометрів з урахуванням ПДВ і транспортування, напротивагу ринковій – 30-45 грн за кубометр газу. Для населення вартість газу залишається на тому ж рівні, що й минулого року.

Так, станом на сьогодні основним завданням всіх бюджетних організацій, серед яких школи, садки, лікарні — укласти угоду на постачання голубого палива із компанією «Нафтогаз Трейдинг» та відповідно закуповувати природний газ за фіксованими пільговими тарифами.

Як зазначають в Управлінні гуманітарної політики Дрогобицької РДА, станом на сьогодні Трускавецька ТГ вже оприлюднила повідомлення про намір укласти договір про закупівлю з «Нафтогаз Трейдинг», а у Бориславській ТГ оголосили спрощену процедуру підписання. Тож очікується, що до 1 листопада у Трускавецькій та Бориславській ТГ підпишуть договір з Трейдингом і вже з цього понеділка у садках, школах та лікарнях потепліє.

Інші громади Дрогобицького району ще перебувають у процесі погодження документів з «Нафтогаз Трейдинг».

Щодо ситуації з теплом у начальних закладах Дрогобицького району, то, як заначив Петро Сушко, керівник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я, найкращою є ситуація у Східницькій ТГ, адже там заклади працюють на альтернативних видах опалення, тому не залежать від природного газу і мають змогу розпочати опалювальний сезон. Одна школа і садок, де системи опалення ще працюють на газі, з нового року переходять на альтернативні.

Однак, у всіх без винятку садках та школах, які з 25 жовтня не пішли на планові канікули, вживають всіх заходів, аби у закладах було якомога тепліше.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:07
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.