​Троє аграріїв району отримали компенсації, ще 11 фермерів – подали заявки

​Троє аграріїв району отримали компенсації, ще 11 фермерів – подали заявки

У 2021 році 3 сільськогосподарські підприємства Дрогобицького району взяли участь у «Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки» під супроводом фахівців відділу агропромислового розвитку та екології Дрогобицької РДА. Так, вони отримали фінансову підтримку у вигляді часткового відшкодування вартості придбаного високо репродукційного насіння гречки, а також фінансову підтримку у вигляді часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів.

Про це повідомляють у відділі агропромислового розвитку та екології Дрогобицької РДА.

Ще два сільськогосподарські підприємства подали заявки на участь у державній програмі підтримки тваринництва за напрямом – спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів власного відтворення.

Щодо фермерських господарств, то сім господарств району, які звернулись до Дрогобицької РДА, беруть участь у державній програмі фінансової підтримки розвитку фермерських господарств за напрямом – бюджетна дотація за утримання корів. Двоє з них ще подали документи до Львівського регіонального відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблювальних угідь – новоствореним фермерським господарствам. Граничний строк подання документів за програмою — 30 жовтня поточного року.

Участь у конкурсі за напрямом фінансова підтримка на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів беруть два фермерські господарства Дрогобицького району.

Отримати консультації з питань ведення галузі сільського господарства можна у відділі агропромислового розвитку та екології Дрогобицької райдержадміністрації за адресою: м. Дрогобич вул.22 Січня 37 або за телефоном 3-84-26.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:19
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.