Тариф за маршрутом «Дрогобич-Вороблевичі» знижено

У селі Вороблевичі, що розташоване у Меденицькій громаді, мешканці неодноразово звертались до органів районної влади щодо врегулювання тарифів на маршруті «Дрогобич-Вороблевичі». Людей обурювало підняття ціни на цьому маршруті, котра останнім часом помітно зросла, а саме на 4-5 гривень. З урахуванням підняття цін на пальне — це занадто високий тариф, тому для мешканців Вороблевич цей тариф не задовільняв.
Голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк ще 13 лютого зустрівся із небайдужими мешканцями села, де усі спільно напрацювали шляхи вирішення проблеми перевезення пасажирів за маршрутом «Дрогобич-Вороблевичі».
Відтак вже у вівторок, 15 лютого, разом із старостою села, керівником МКП «Транспортник», головою Дрогобицької районної державної адміністрації Степаном Кулиняком та начальником управління розвитку територій та інфраструктури райдержадміністрації Володимиром Годяком було досягнуто згоди щодо зниження вартості тарифів на перевезення пасажирів за маршрутом «Дрогобич-Вороблевичі».
Спільними зусиллями вдалось знизити тариф із 20 до 18 гривень, тобто на 2 гривні дешевше.
Водночас, під час спільної зустрічі із мешканцями Вороблевич було обговорено питання вирішення ремонту дороги Рихтичі-Михайлевичі та напрацьовано механізму дій у цьому напрямку.