Сумуємо за ще двома Героями, яких втратила Дрогобиччина у безжальній російсько-українській війні

Сумуємо за ще двома Героями, яких втратила Дрогобиччина у безжальній російсько-українській війні
Богдан Коваль з Дрогобича з перших днів повномасштабного вторгнення вступив до лав Збройних сил України. Воював у складі Дрогобицького батальйону ТрО. Перебуваючи на передових позиціях фронту, 24 січня 2024 року отримав важкі поранення в районі населеного пункту Табаївка на Харківщині. 11 лютого від отриманих травм життя воїна обірвалося у Київському госпіталі.
 
 
 
Роман Бобрик з села Новий Кропивник Східницької громади гідно захищав Україну від ворога на передових позиціях фронту. На жаль, 17 січня 2023 року під час виконання бойового завдання Захисник загинув. Його довгий час вважали зниклим безвісти. Лише нещодавно на підставі ДНК-профілю тіло Українського Героя було ідентифіковано. Вірний військовій присязі, виявивши стійкість та мужність, Роман Бобрик загинув під час бойових дій.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Щирі співчуття рідним і близьким Захисників!
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:01