До Дня матері на Дрогобиччині подякували матерям та дружинам Героїв, загиблих у російсько-українській війні

До Дня матері на Дрогобиччині подякували матерям та дружинам Героїв, загиблих у російсько-українській війні

У другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Цьогоріч це свято припало на 14 травня. У цей день діти показують найріднішим людям свою повагу і любов. На їхчесть пишуть вірші, складають пісні, дарують подарунки і несуть букети квітів.

Напередодні Дня матері у суботу, 13 травня, у Дрогобицькій районній військовій адміністрації спільно з Самбірсько-Дрогобицькою Єпархією УГКЦ організували зустріч із матерями, дружинами та рідними українських Захисників, які загинули у російсько-українській війні. Це сімї Героїв з усіх 5 територіальних громад Дрогобицького району.

За загиблих українських воїнів молилися у Катедральному Соборі Пресвятої Трійціпід час божественної літургії, яку очолив Владика СДЄ УГКЦ Ярослав Приріз. Опісля студенти Дрогобицького музичного коледжуім. Василя Барвінського дарували рідним Захисників пронизливі мелодії у власному виконанні.

Зі словами підтримки до присутніх звернулися Владика Ярослав Приріз та начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

«Насамперед хочу подякувати кожному з вас, що ви тут. Що знайшли час і в цей день – напередодні світлого свята Дня матері ми зустрічаємось усі разом. Сьогоднішню зустріч особисто для себе запам’ятаю на усе життя, бо для мене велика честь і одночасно випробовування бути серед вас – матерів, дружин і всіх найрідніших, кого любили, про кого піклувалися і щодня думали наші Герої. Тих, кого вони пішли захищати, не шкодуючи себе.

Знаю, що не сказав і не скажу жодного слова, яке зможе зменшити ваш біль чи розрадити. І ви як ніхто знаєте, що час не лікує. Але напевно точно скажу одне: ми всі одна велика сім’я. В пам’ять про наших Героїв ми не маємо права здаватися, ви не маєте права здаватися. Хоча серед нас точно немає бажаючих опустити руки. Ми маємо триматися разом, допомагати один одному і підтримувати. Зроблю все залежне і незалежне від мене, щоб допомогти, якщо у когось з вас буде така необхідність. Ми повинні разом дійти до того, за що билися наші хлопці — до перемоги», — зазначив очільник району.

Діти у вишиванках вручили усім найближчим людям тих, хто віддав за Україну своє життя, як належить у День матері — квіти.

У межах зустрічі Степан Кулиняк та Владика Ярослав Приріз поспілкувалися з близькими Захисників, де вони мали можливість розповісти про проблеми. Начальник Дрогобицької РВА загарантував, що докладе усіх зусиль для їх вирішення.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:56