Скільки дитячих суїцидів зафіксовано на Дрогобиччині за останні три роки

Тему суїцидів не можна ігнорувати, адже кожен такий випадок — трагедія. Самогубство залишається однією з основних причин смерті в усьому світі. Саме суїциди щороку забирають більше життів, аніж ВІЛ, малярія, рак грудей чи навіть вбивства. В Україні за 2020 рік зафіксовано 123 випадки підліткових самогубств, а загалом з 2017-го — 518 випадків. Найчастіше накладають на себе руки підлітки у віці від 12 до 16 років.

У Дрогобицькому районі кількість суїцидальних випадків за останні декілька років зменшилась. За словами начальниці відділу-служби у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації Ольги Солтис, чисельність дітей за останні три роки, котрі вчинили навмисні сумоушкоджені (суїцидальні) спроби таких дій, спостерігається мало.

Намагались вчинити спроби суїциду, проте врятувались:

— у 2017 – 1 дитина;

— у 2020 році – 1 дитина;

— у 2021 – 0  дітей.

Натомість у Львівській області у 2019 році померли через суїцид — 1 дитина.

Нагадаємо, що З початку 2021 року до кінця квітня в Україні зафіксували 126 випадків підліткових самогубств або спроб самогубств, заявила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.