Дрогобиччина провела в останню дорогу ще одного Героя «на щиті»

Дрогобиччина провела в останню дорогу ще одного Героя «на щиті»

Полеглий  захисник України Василь  Петриляк загинув ще 17 травня 2022 року під час авіаудару по смт. Десна. Там було створено пам’ятний меморіал, присвячений усім тим захисникам, яких так і не змогли знайти. Героя посмертно нагородили нагрудним знаком «66 окрема механізована бригада сухопутних військ», та присвоїли відзнаку «Почесний громадянин Дрогобицького району» (посмертно). Портрет воїна встановлений на Алеї пам’яті у Дрогобичі серед усіх інших полеглих бійців російсько-української війни.

Лиш через два роки вдалось знайти тіло загиблого Героя та після проведеної ДНК-експертизи підтвердити його особу.

Василь був мобілізований до лав Збройних Сил України у квітні 2022 року. Службу проходив у смт. Десна, Чернігівської області. Був головним сержантом самохідно-артилерійської батареї в/ч А7014. Він той, хто виконав свій головний обов’язок як українець — став на захист своєї країни, захищаючи свою землю і свій дім. 

Назавжди в серці. Назавжди в строю

 

Вічна слава Героям України!

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:09