Ще одна втрата для Дрогобиччини

Ще одна втрата для Дрогобиччини
Роман Коркішко з Доброгостова Трускавецької громади. Коли в Україну вторгся російський окупант, Роман вступив до лав Нацгвардії й став на захист рідної землі. Йому було 31 рік.
 
 
 
9 серпня Герой загинув під час виконання бойового завдання поблизу селища Роботине Запорізької області. У Романа залишилась молода дружина, брат і мати.
 
 
 
 
Сьогодні, 25 жовтня, з Романом Коркішком у рідному селі прощалися всі рідні, друзі та громада. Слова співчуття разом з усіма сімʼї загиблого Героя висловили заступник начальника Дрогобицької РВА Ярослав Пецюх та начальник Дрогобицького РТЦК та СП Микола Лисак.
 
 
 
Щирі співчуття рідним! Вічна памʼять Герою!
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:24