Роман Шлярп привітав фермерів Дрогобиччини з професійним святом

Роман Шлярп привітав фермерів Дрогобиччини з професійним святом

В Україні 19 червня відзначають День фермера. Розвиток фермерства та робота фермерів  відіграє важливу та стратегічну роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереження українських сіл та територій.

Напередодні Дня фермера, перший заступник начальника Дрогобицької районної військової адміністрації Роман Шлярп привітав працівників галузі Дрогобиччини додавши, що фермер — не просто професія, але передусім життєве покликання.

В час, коли Україна переживає складний період російської окупації та ворожої агресії, робота українських фермерів у кожному місті та регіоні — одна із важливих і потрібних для забезпечення повноцінного функціонування країни”, — сказав перший заступник Дрогобицької РВА, який особисто відвідав фермерів Дрогобиччини та подякував за працю.

Роман Шлярп разом із начальником відділу економіки та агропромислового розвитку Зеновієм Кебзою відвідав 7 фермерських господарств: “Ромалін”, ФГ “Ролів-Агро”, ФГ “Калина”, СФГ “Ортинське”, ФГ “Еко-ферма Шароле”, “СФГ “Держицьке”, СФГ “Чародійка”,  які знаходяться у Дрогобицькому районі.

Здебільшого усі ці фермерські господарства займаються вирощуванням ягід, горіхів, плодових дерев, зернових культур,  іншими видами виробництва та консервування фруктів. А також розведенням домашньої птиці, виробництвом м'яса, фруктових та овочевих соків.

Нагадаємо, День фермера було встановлено указом Президента Володимиром Зеленським у 2020 році.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:18
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.