Прийом заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт триватиме до 30 вересня

Прийом заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт триватиме до 30 вересня

30 вересня завершується прийом матеріалів на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Захід проводиться за ініціативи Мінрегіону з метою залучення регіональних ЗМІ до широкого висвітлення успіхів децентралізації.

Нагадаємо, до участі у конкурсі приймаються журналістські роботи за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття у друкованому ЗМІ, радіоматеріал та відеоматеріал.

Конкурсні роботи прийматимуть до 30 вересня 2021 року.

З вимогами до оформлення можна ознайомитись за посиланням.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт:

– Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування;
– Успіхи громад, які були досягнуті завдяки реалізації норм законодавства щодо добровільного об’єднання;
– Співробітництво територіальних громад, агломераційні процеси;
– Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку;
– Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад;
– Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їхня відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Зазначимо, матеріали мають бути опублікованими вперше у період від 1 січня до 30 вересня 2021 року. Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням.

Довідково:

Партнери Всеукраїнського конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатор проєктів ОБСЄ в Україні.

17:21
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.