Проєкт Мінцифри та МОН “Ноутбук кожному вчителю”: Майже 25 млн грн заощаджень держбюджету

Проєкт Мінцифри та МОН “Ноутбук кожному вчителю”: Майже 25 млн грн заощаджень держбюджету

Мінцифри провело експертизу договорів на закупівлю ноутбуків за субвенцією у 5 областях — Дніпропетровській, Чернігівській, Кіровоградській, Житомирській, Полтавській та Печерського району Києва. У результаті заощаджено понад 24,7 млн грн. Наприклад, у Чернігівській області завдяки економії понад 800 тис. грн вдалося забезпечити додатково 44 вчителів якісною технікою.  Наразі підписуються договори й скоро ноутбуки почнуть доставляти у школи. Усього техніку отримають понад 13 тисяч учителів у цих областях.

Усього контроль за цільовим використанням субвенції дозволить заощадити більше ніж 100 млн грн та додатково забезпечити понад 5 000 вчителів ноутбуками.

Проект “Ноутбук кожному вчителю” реалізують Мінцифри та МОН. На закупівлю 60 тисяч ноутбуків для вчителів з держбюджету виділено 980 млн грн. Завдяки цій субвенції вчителі зможуть зробити процес навчання більш сучасним і доступним.

Такі ОДА, як Дніпропетровська та Житомирська, одними з перших оприлюднили закупівлі, завдяки чому там вже відбулись торги та було отримано всі необхідні погодження. Це дозволить їм пришвидшити процес доставки ноутбуків у школи. Водночас ми допомагаємо вчасно реалізувати проект тим ОДА, які оголосили тендери пізніше.

Загалом ОДА вже оголосили всі заплановані 38 тендерів:

  • 34 завершили прийом заявок з ринку;
  • 23 визначились із переможцями;
  • 5 вже отримали висновок Національної Програми Інформатизації.

Крім того, всі РДА Києва оголосили тендери (всього — 14). Також за результатами одного тендеру РДА вже визначили переможця.

Учителі отримуватимуть техніку одразу після того, як місцеві державні адміністрації проведуть закупівлі та підпишуть договори з постачальниками.

Щоб унеможливити корупцію та зробити процес закупівель максимально прозорим, команда Мінцифри створила публічний дашборд. Це інтерактивна мапа України, де кожен може контролювати, як ОДА використовують надану можливість та за яку ціну придбають техніку. Мінцифри перевірятиме кожну закупівлю та в разі завищення цін пропонуватиме зменшувати вартість. Адже головне, щоб якомога більше вчителів отримали якісну техніку та могли зручно працювати.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:42
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.