​Працівники місцевих державних адміністрацій підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19

​Працівники місцевих державних адміністрацій підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19

Міністерство охорони здоров'я України затвердило перелік професій, яким обовʼязково потрібно вакцинуватися від коронавірусу. Наразі проєкт наказу перебуває на погодженні з іншими органами державної влади, зокрема Міністерства юстиції.

«В наказі чітко визначений перелік професій, яким потрібно мати щеплення від Covid-19. Йдеться про працівників освіти, незалежно від спеціалізації закладу (ясла, садочки, школи, профтехучилища чи ВНЗ), працівників центральних органів виконавчої влади, міністерств і їхніх структурних підрозділів на місцях, а також працівників місцевих державних адміністрацій, в тому числі обласних, міських і районних», — звернувся під час апаратної наради до керівників структурних підрозділів голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Очільник Дрогобиччини наголосив, що вакцинація залишається єдиним способом максимально вберегти себе та своїх близьких від ускладнень, які може спровокувати вірус. Однак, після впровадження в дію наказу МОЗу кожен службовець райдержадміністрації підлягатиме обов’язковій вакцинації у разі відмови — будуть відсторонювати від роботи без збереження зарплати.

«Ситуація з вакцинацією у Дрогобицькій РДА є позитивною, однак на разі ще не 100% службовців є вакцинованими. Приймаючи для себе таке рішення маємо розуміти, що це насамперед задля зменшення ризиків ускладнень під час захворювання, а не виконання законодавчої програми. Практика вакцинації запроваджена у всьому світі і зараз бачимо, що для виїзду за кордон одним із основних документів, який вимагається, є саме сертифікати про вакцинацію», — зазначив Степан Кулиняк.

18:18
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.