Інклюзивність будівель і споруд є обов’язковою умовою, - про безперешкодний доступ для осіб з інвалідністю

Інклюзивність будівель і споруд є обов’язковою умовою, - про безперешкодний доступ для осіб з інвалідністю

Для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення має бути створено всі умови доступності до будівель адміністративних установ, а також і об’єктів соціальної сфери. Відсутність доступності такої категорії громадян до приміщень, які розташовані поза межами їх житла – робить їх залежними від рідних та близьких.

Сьогодні, 14 вересня, у Дрогобицькій РДА відбулась зустріч керівництва райдержадміністрації та районної ради, а також представників Меденицької та Східницької селищної рад щодо забезпечення доступності для осіб з інвалідністю до будівель райдержадміністрації, а також управління праці та соціального захисту населення. Йдеться про облаштування пандусів, відповідно до вимог ДБН, спеціального ознакування для незрячих та інших норм.

Зважаючи на те, що Управління праці та соціального захисту населення станом на сьогодні повністю обслуговує жителів Східницької та Меденицької громад, то керівництво цих територій готові долучатися до ініціативи, аби надати мешканцям можливість безперешкодного доступу до установ.

Як зазначив перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп, інклюзивність будівель і споруд є обов’язковою умовою.

«На жаль, часто маємо приклади, де умовно є пандуси, але вони зроблені неправильно і користуватися ними дуже не зручно або навіть неможливо. Тому при виконанні таких робіт необхідно врахувати всі оновлені вимоги Державних будівельних норм і інформувати про це всіх», — зазначив Роман Шлярп.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:26
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.