Поезія без укриття: у Дрогобичі відбудеться презентації збірки поезії про війну

Поезія без укриття: у Дрогобичі відбудеться презентації збірки поезії про війну
У Дрогобицькому районі презентуватимуть збірку віршів про війну за участі української поетки — Галини Крук.
Подія відбудеться 5 серпня у Дрогобичі у приміщенні музею Дрогобиччина. Учасники заходу говоритимуть про поезію в час війни та про те, як вона додає сили і тримає в словах пам'ять днів цієї війни.
Окрім того, організатори заходу зможуть більше розповісти про книгу «Поезія без укриття», шукаючи разом з тим відповідь на питання: як поезія стає укриттям, а укриття перетворюється на поезію.
Антологія «Поезія без укриття» — це художня фіксація вражень першого місяця повномасштабної війни, погляд на війну зсередини і ззовні. Рядки, що зароджувалися під гул сирен в укриттях, під гуркотняву коліщат евакуаційних потягів, і разом з тим – вірші тих, хто бореться за перемогу і на передовій, і у слові.
До антології ввійшли вірші 70 українських поетів. У книзі представлені твори поетів із Бучі, Ірпеня, Борисполя, Білої церкви, Києва, Чернігова, Сум, Харкова, Полтави, Черкас, Хмельницького, Рівного, Луцька, Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Вінниці, Кропивницького, Дніпра, Миколаєва, Херсона, Червонограда, Лубен, Олександрії та багатьох інших міст.
25 % з кожного проданого примірника перераховуються для ЗСУ.
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:01
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.