Подарунки для найбільш потребуючих: діти з Меденицької громади отримали подарунки до Різдва

Подарунки для найбільш потребуючих: діти з Меденицької громади отримали подарунки до Різдва

В час Різдва Дрогобиччина не перестає допомагати найбільш потребуючим сім'ям та родинам, котрі залишаються у складних життєвих обставинах нашого району.

У вівторок, 10 січня, службовці Дрогобицької РВА відвідали Меденицьку територіальну громаду, привітавши з Різдвом дітей громади, котрі опинилися у нелегких обставинах.

Зокрема, заступник начальника Дрогобицької РВА — Олег Пилипців звернувся до присутніх, привітавши з Різдвом Христовим та передавши солодкі подарунки від Благодійного Фонду святого Юди Тадея. Додамо, що БФ святого Юди Тадея вже неодноразово опікувались найбільш потребуючими мешканцями Дрогобиччини, відтак намагаються всіляко збирати допомогу від меценатів та передавати її для вразливих верств населення. Ще напередодні святого Миколая, у грудні минулого року, меценати фонду передавали подарунки для найбідніших сімей Дрогобиччини, влаштувавши спільну зустріч у Дрогобицькій районній військовий адміністрації.

Крім того, БФ святого Юди Тадея активно допомагає українській армії виборювати нашу перемогу. 

Під час зустрічі з юними мешканцями з Меденицької ТГ, діти змогли відчути дух Різдва, отримавши смачні та запашні подарунки, а також разом заколядувати.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:40