Поблизу Нагуєвич виявили необліковані пиломатеріали, - результати обстеження спецкомісії

Поблизу Нагуєвич виявили необліковані пиломатеріали, - результати обстеження спецкомісії

На 57 кілометрі траси «Дрогобич-Нагуєвичі-Уріж» поблизу автомобільної дороги виявили складування лісопильних матеріалів типу «кругляк» у кількості 98 штук. Їх довжина становила 2, 4 та 6 метрів.

Виявили лісопильні матеріали члени спеціальної робочої групи з обстеження та легалізації лісопильних об’єктів Дрогобицької районної державної адміністрації.

Як повідомив під час щотижневої наради голови Дрогобицької РДА з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації у понеділок, 1 листопада, один із членів робочої групи Олег Балог, деревина не була облікована та на ній не було виявлено відповідних маркувань, які є обов`язковими, відповідно до законодавства.

За вище вказаним фактом службовці Дрогобицької РДА здійснили виклик слідчо-оперативної групи Дрогобицького районного відділу поліції. Відтак поліцейські зафіксували факт складування необлікованих пиломатеріалів.

Лісничі Нагуєвицького лісництва ДП «Дрогобицький лісгосп», які прибули на місце події, за словами членів спеціальної комісії з легалізації лісопильних матеріалів, роз`яснили, що проводять чіпування деревини лише після того, як знаходять замовників для її реалізації.

Голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк наголосив на важливості дотримання законодавства у сфері реалізації природних ресурсів, в даному випадку лісопильних матеріалів.

«Ми повинні проконтролювати, як відбуватиметься процес розгляду цієї справи. Якщо цей випадок насправді є фактом недотримання законодавства у сфері вирубки та реалізації деревини, то винні мають понести за це правову відповідальність. Тому маємо тримати руку на пульсі та координувати цей процес з правоохоронними органами, бо розслідування таких справ є безпосередньо завданням поліції», — зазначив очільник Дрогобиччини.

Одночасно голова райдержадміністрації доручив надіслати відповідний запит в поліцію щодо наявності проваджень по цій справі, а також зобов’язав робочу групу продовжувати роботу з обстеження та легалізації лісопильних об’єктів.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
22:25
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.