Open Call на розроблення туристичного логотипу Дрогобицького району

Дрогобицька районна військова адміністрація оголошує відкритий конкурс на розроблення туристичного логотипу Дрогобицького району.

Хто може взяти участь?

Як і професійні дизайнери, так і аматори. А також усі, хто працює у візуальній сфері дизайну та бажає спробувати свій творчий потенціал, розробивши офіційний туристичний логотип для Дрогобиччини.

Дрогобицький район багатий своїми ресурсами та туристичиним потенціалом, відтак розроблення туристичного логотипу — це  можливість для митців та представників творчих професій більш глибше зануритись в історію нашого регіону, представивши його у сучасному контексті. Створення нового туристичного логотипу зможе суттєво покращити імідж регіону та привабити туристів не лише з України, але й з різних куточків світу загалом.

Обраний проєкт буде офіційно представлений Дрогобицькою районною військовою адміністрацією, а переможець отримає грошову винагороду та можливість презентувати свій проєкт логотипу під час офіційного заходу.

Без вікових обмежень.

Пропозиції проєкту туристичного  лого надсилайте за адресою:
marianna.maksymova@gmail.com

Дедалайн: 15 вересня 2022 року до 00:00.