Дрогобиччина облаштована «Активними парками» в межах соціальної програми

Дрогобиччина облаштована «Активними парками» в межах соціальної програми

Соціальний проєкт «Активні парки – локація здорової України» реалізовується за програмою Президента України. Він створює новий локальний та регіональний ландшафт різних областей та регіонів. Проєкт має на меті, перш за все, сприяти розвитку територіальних громад та залучення мешканців до активного спорту, дозвілля й відпочинку.

У листопаді 2021 року у Дрогобичі  з'явився  активний парк. Він знаходиться на вулиці Бориславській, 8. Окрім Дрогобицької громади нашого району, кошти на оновлення спортивних площадок отримали також і у Бориславській та Трускавецькій територіальних громадах.

Відтак, мешканці міста та прилеглих територій мають можливість інтенсивно займатись спортом, проводити дозвілля та мати простір для власного відпочинку.

Території «активного парку» облаштовані новими сучасними тренажерами. Окрім модернізації спортивного майданчика, встановлені спеціальні QR- коди біля кожного тренажеру. Тому одним кліком своїх гаджетів, можна миттєво перейти на навчальні відео зі спеціальними спортивними вправами. Така функція дозволяє поліпшити своє тренування, роблячи його якіснішим та ефективнішим. Нова спортивна локація  у Дрогобичі призначена як для професійних спортсменів, так і для аматорів й початківців.

Загалом соціальний проєкт «Активні парки – локація здорової України» реалізований на Львівщині  у 18 територіальних громадах. Це один з проектів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». У пріоритеті проекту – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і маленьких населених пунктів кожної області.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:28
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.