Нові можливості кредитування для фермерів: У Дрогобицькій РВА провели практичний семінар

Для фермерів Дрогобицького району провели навчальний семінар «Кредит в умовах відкритого ринку землі: від теорії до практики з Фондом часткового гарантування кредитів у сільському господарстві». В межах заходу фермери отримали практичні поради, які допоможуть швидко подати заявку на кредит за підтримки Міжнародної фінансової корпорації IFC (Група Світового банку World Bank Ukraine) та отримати позитивний результат.
Учасники: банки-партнери фонду (Ощадбанк, Укргазбанк), фермери, експерти проєкту Агріаналітика.

Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник начальника Дрогобицької РВА Ярослав Пецюх, наголосивши на важливості розвитку сільського господарства та економіки країни в цілому під час повномасштабної війни.
Модератор заходу — експерт ТОВ «Агріаналітика» Володимир Гераймович.
Експерти Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, AgriAnalytica та банків-партнерів проконсультували малих аграріїв та розповіли про особливості отримання кредитів під гарантії Фонду, зокрема:
- які документи потрібні для подання заявки на кредит;
- які вимоги до фінансової звітності;
- які вимоги до застави;
- які найчастіші причини відмови у видачі кредиту;
- як збільшити свої шанси на отримання кредиту.
Зазначимо, Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві – це надійний інструмент для фермерів, з метою отримання доступного кредиту, що сприятиме розвитку агропромислового комплексу району.


