​Найважливіша подія в економічному житті Західної України: XX Міжнародний економічний форум у Львові

​Найважливіша подія в економічному житті Західної України: XX Міжнародний економічний форум у Львові

16 вересня на Арені-Львів стартував ювілейний XX Міжнародний економічний форум, головними організаторами якого виступають Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада. Ця найважливіша подія в економічному житті Західної України об’єднала понад 1500 учасників з більше, ніж двадцяти країн світу.

«XX Міжнародний економічний форум» — це потужна національна і міжнародна платформа, створена для презентації України та Львівщини зокрема як безпечної та привабливої території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізації транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами, обміну досвідом та формування нової концепції ведення і розвитку бізнесу в умовах пандемії CОVID-19.

Серед учасників Міжнародного економічному форуму — політична еліта України, дипломатичний корпус в Україні, український бізнес і провідні міжнародні компанії, представники торгових місій з близько 20 країн світу.

Захід урочисто відкрив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«Радо вітаю усіх присутніх на Міжнародному економічному форумі саме тут, у Львові. Перш за все, хочу сказати, що економічний розвиток будь-якої країни залежить від плідної співпраці та якісного діалогу між органами влади та представниками бізнесу. Підприємці та інвестори зацікавлені вкладати кошти в економіку лише тоді, коли влада створює необхідні для цього умови. Тож сьогоднішній економічний форум — це чудова можливість досягти взаєморозуміння, поговорити про проблеми, які часом існують між владою та бізнесом, та спільно знайти шляхи їх вирішення», — привітав учасників форуму голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Очільник Львівщини додав, що зараз держава відходить від політики неповороткої бюрократичної машини, яка не те, що не вирішувала часто проблем, а лише їх примножувала.

Участь у XX Міжнародному економічному форумі взяв голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк та перший заступник голови Роман Шлярп.

У межах найбільшої економічної події Західної України проходили панельні дискусії, серед яких:

  • -«Постпандемічний світ: від нових викликів до стійкого економічного розвитку»;
  • -«Львівщина: капіталізація через додану вартість»;
  • -«Інвестиції в цінності»;

Головною особливістю цьогорічного Форуму є зустрічі у форматі «В2В». Вони мають на меті налагодити діалог між українським та іноземним бізнесом. Окрім цього, під час Форуму відбувалась виставка, на якій кожен охочий зможе представити товари та послуги свого підприємства.

Нагадаємо, що головними організаторами події є: Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада. Також співорганізатором економічного форуму Львівщини стали самі підприємці — West Ukrainian Business Club.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:01