Напередодні Дня вшанування ветеранів МВС Степан Кулиняк привітав представників правоохоронної системи

Сьогодні, 19 грудня, напередодні Дня вшанування ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Нацполіції очільник Дрогобиччини — Степан Кулиняк разом з головою Дрогобицької районної ради — Андрієм Шевкеничем, Трускавецьким міським головою — Андрієм Кульчинським та представниками інших громад привітали представників правоохоронної системи Дрогобицького району.

Відтак начальник Дрогобицької РВА — Степан Кулиняк подякував тим, хто заклав фундамент правоохоронної системи, що підкреслює їхній вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю, забезпечення правопорядку та безпеки в нашій країні.
“В час повномасштабного російського вторгнення багато правоохоронців МВС та Нацполіції поповнили лави ЗСУ та захищають нашу країну зі зброєю в руках. Дехто із них, на жаль, поклали своє життя за українську незалежність”, — сказав Степан Кулиняк. Крім того, нагородами Дрогобицької РВА привітав тих, хто внесли свою лепту у розбудову та захист нашої країни.
Під час сьогоднішнього офіційного привітання виступив також заслужений Академічний Прикарпатський ансамбль пісні і танцю України «Верховина», який подарував присутнім дух української патріотичної культури та атмосферу передріздвяного свята.
“Вітаю всіх причетних. Дякую за службу”, — підсумував Степан Кулиняк.







