Напередодні Дня вшанування ветеранів МВС Степан Кулиняк привітав представників правоохоронної системи

Напередодні Дня вшанування ветеранів МВС Степан Кулиняк привітав представників правоохоронної системи

Сьогодні, 19 грудня, напередодні Дня вшанування ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Нацполіції очільник Дрогобиччини — Степан Кулиняк разом з головою Дрогобицької районної ради — Андрієм Шевкеничем, Трускавецьким міським головою — Андрієм Кульчинським та представниками інших громад привітали представників правоохоронної системи Дрогобицького району.

Відтак начальник Дрогобицької РВА — Степан Кулиняк подякував тим, хто заклав фундамент правоохоронної системи, що підкреслює їхній вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю, забезпечення правопорядку та безпеки в нашій країні.

“В час повномасштабного російського вторгнення багато правоохоронців МВС та Нацполіції поповнили лави ЗСУ та захищають нашу країну зі зброєю в руках.  Дехто із них, на жаль,  поклали своє життя за українську незалежність”, — сказав Степан Кулиняк. Крім того, нагородами Дрогобицької РВА привітав тих, хто внесли свою лепту у розбудову та захист нашої країни.

Під час сьогоднішнього офіційного привітання  виступив також заслужений Академічний Прикарпатський ансамбль пісні і танцю України «Верховина», який подарував присутнім дух української патріотичної культури та атмосферу передріздвяного свята.

“Вітаю всіх причетних. Дякую за службу”, — підсумував Степан Кулиняк. 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:00