На Львівщині є можливість приватизувати об’єкти держмайна для бізнесу

Цього місяця на Львівщині оголошуються аукціони з приватизації державного майна.

Приватизація враховує нагальні потреби підприємців та відбудеться за зручними й пришвидшеними процедурами. Як і раніше, процедура торгів проходитиме на базі платформи електронних аукціонів Прозорро.Продажі. На приватизацію буде виставлене державне майно, що не входить до переліку об'єктів критичної інфраструктури та не використовується в оборонному секторі.

Бізнес може самостійно ініціювати приватизацію об'єктів державної власності. Для цього потенційні покупці мають надіслати лист у довільній формі на адресу Управління забезпечення реалізації повноважень у Львівській області.

Приватизація – це ефективний інструмент для досягнення цілей тривалого економічного зростання. Створення нових виробництв, а також додаткових робочих місць є вирішальним фактором для економічного відновлення Львівської області.

Перелік доступних об'єктів для приватизації у Львівській області, а також детальна інформація про них доступні за посиланням