На Дрогобиччину завітав керівник регіонального офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ

На Дрогобиччину завітав керівник регіонального офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ

Днями у Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбулася зустріч начальника адміністрації Степана Кулиняка з керівником регіонального офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС ООН) у Львові Антоном-Джозефом Гаденом та радницею начальника Львівської ОВА Галиною Бордун.

У межах зустрічі сторони обговорили роботу консультативно-координаційного центру для внутрішньо-переміщених осіб, який нещодавно запрацював у Дрогобичі за адресою вул. 22 січня, 28, а також залучення якомога більшої кількості іноземних фондів та організацій, які зможуть надати для гуманітарну, фінансову та інші види допомоги для вимушених переселенців.

Як зазначив керівник регіонального офісу Управління ООН з координації гуманітарних у Львові Антон-Джозеф Гаден, Управління ООН у Львові відповідає за координацію діяльності всіх міжнародних благодійних організацій, які зараз надають допомогу постраждалим цивільним жителям на території Львівщини. Зараз представництво має намір організувати надання допомоги для переселенців у Дрогобицькому районі.

Відтак представник управління ООН оглянув приміщення у Трускавці, де мешкають ВПО. Визначивши потреби, організація шукатиме міжнародні фонди, які зможуть закрити ці потреби. Основне, на чому акцентують у Дрогобицькій РВА — це необхідність капітального ремонту закинутих приміщень у районі, які можна адаптувати під житло для переселенців.

«Для вимушених переселенців у нашому регіоні намагаємось створити максимально, наскільки це можливо, комфортні умови для проживання та сприяти процесам їх інтеграції з місцевим населенням. Незважаючи на всі обставини та винятки — серед них є багато людей, які в один день втратили все, що мали, дехто й рідних і приїхали до нас. Тому мусимо підтримати наших земляків», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Нагадаємо, у Дрогобицькому районі офіційно проживає понад 35 внутрішньо переміщених осіб, з них 11 тисяч – діти.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:57
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.