На Дрогобиччині відновили роботу патрулів щодо порушення комендантської години

Через численні скарги жителів Дрогобиччини у Дрогобицькому районі відновили роботу патрульних груп щодо порушення комендантської години.

Як зазначив перший заступник Дрогобицької РВА Роман Шлярп, відновилися скарги людей впродовж січня-грудня.

До складу патрульних груп входять представники поліції, Дрогобицького РТЦК та СП, а також Дрогобицької РВА. За результатами роботи впродовж вихідних, вже 14 порушникам, які не дотримувалися правил комендантської години у воєнний час та нехтували правилами безпеки, вручено повістки.

Нагадаємо, що комендантська година передбачає заборону перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях. Виключення діють лише для осіб зі спеціальними перепустками чи посвідченнями. У Львівській області комендантська година з 00:00 до 05:00.