​На Дрогобиччині урочисто підняли Національний Стяг

Дрогобиччина урочисто відзначає День Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України.

У День Державного Прапора України, 23 серпня, на перехресті Героїв, що на перетині доріг «Дрогобич-Трускавець-Стрий-Львів», відбулося урочисте підняття Національного знамена.

Участь в урочистостях взяли представники влади, громадськості, військовослужбовці. Усі присутні спільно виконали Державний гімн України.

«За 30 років Незалежності наш Прапор пройшов складні випробування. Сьогодні ми згадуємо тих хлопців, яких на Майдані і на Сході України покривали нашим прапором, коли проводжали в останню путь. Саме під тим знаменом йдуть у бій, охороняючи наше з вами життя, наші захисники, наші воїни, для яких цей прапор став прапором життя.

Пам`ять і велика сила нашого прапора повинні давати нам стимул рухатися вперед і ніколи не здаватися.

Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець — як житель великої країни — відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ», — зазначив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.