На Дрогобиччині проводяться навчання з ведення вибухових робіт

На території навчального полігону 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України сьогодні, 5 вересня та у суботу, 7 вересня проводяться вибухові роботи відповідно до плану навчання за професією «Сапер (розмінування)», метою яких є навчити слухачів практичних дій механізму знищення вибухонебезпечних предметів.
Вибухові роботи планують розпочинаються з 09:00 год та завершуються до 17:00 год. Вага заряду вибухової речовини, що буде підриватись одночасно не перевищуватиме 0,4 кг.
Оточення території навчального полігону, безпечне проведення вибухових робіт, медичне забезпечення буде організовано силами 2 СЦШР ДСНС України.