На Дрогобиччині 28 та 30 серпня відбувається навчання з ведення вибухових робіт

На Дрогобиччині 28 та 30 серпня відбувається навчання з ведення вибухових робіт
Цими днями, 28 та 30 серпня на території навчального полігону 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України проводяться вибухові роботи відповідно до плану навчання за професією «Сапер (розмінування)», метою яких є навчити слухачів практичних дій механізму знищення вибухонебезпечних предметів. Вибухові роботи триватимуть з 09:00 год та планують завершити до 17:00 год.
 
Вага заряду вибухової речовини, що буде підриватись одночасно не перевищуватиме 0,4 кг.
 
Оточення території навчального полігону, безпечне проведення вибухових робіт, медичне забезпечення буде організовано силами 2 СЦШР ДСНС України.
 
Просимо мешканців зберігати спокій та пам’ятати, що ведення вибухових робіт проводяться у навчальних цілях.
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:09