На Дрогобиччині провели ознайомчі навчання з освітянами щодо заходів безпеки

На Дрогобиччині провели ознайомчі навчання з освітянами щодо заходів безпеки

На Дрогобиччині провели навчання щодо основних заходів безпеки із працівниками освітніх закладів. 

Про це сьогодні, 26 серпня, під час засідання районної комісії ТЕБ та НС у Дрогобицькій районній військовій адміністрації повідомив завідувач навчально-консультаційного  пункту у місті Дрогобичі НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області Олег Макруга.

Зокрема, працівниками ДСНС та поліцією Дрогобицького району було проведено проведені навчальні та ознайомчі уроки щодо правил поведінки в разі повітряної та іншої небезпеки в освітніх та навчальних закладах Дрогобиччини.

Йшлось передусім про основні принципи поводження у надзвичайних ситуаціях та план дій у разі повітряної чи іншої небезпеки. Як наголосили надзвичайники — в час війни знання базових правил у разі дій небезепки — є важливою складовою навчального процесу. Загалом, короткострокові заняття щодо організації заходів цивільного захисту з керівниками закладів освіти та дошкільних закладів провели у п’ятьох громадах Дрогобицького району. 

А саме у  Дрогобицькій територіальній громаді   ознайомили 110 керівників та завучів, у Трускавецькій ТГ -  провели навчання у восьми школах, восьми садочках та два позашкільні заклади, відтак 18 керівників пройшли навчання із заходів безпеки. У Бориславській ТГ навчання пройшли 14 керівників освітніх закладів, а у Меденицькій 18 керівників, а навчання відбулось у п’ятнадцяти школах та трьох садочках. 

Відтак, навчальні заходи з організації безпечного навчального процесу у закладах освіти, укриття учасників процесу у закладах освіти, порядок дій  у разі оголошення сигналу “Повітряна тривога” стануть важливим елементом навчання не лише серед дітей та учнів, але й усіх освітян.

Крім того, керівниками наголошено на їх безпосередньо відповідальність щодо безпеки дітей та правильної організації  відповідальними особами проведення евакуації. утримання в належному стані укриттів та безпеку дітей в час війни в Україні.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:41
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.