На Дрогобиччині понад 1000 вступників складатимуть національний мультитест

На Дрогобиччині понад 1000 вступників складатимуть національний мультитест

18 липня стартувала основна сесія національного мультимедійного тесту, який складатимуть замість ЗНО. Триватиме він 10 днів. 

На Дрогобиччині  зареєструвались для участі у національному мультитесті  1 тисяча 80 вступників. 

У Львівському обласному центрі оцінювання якості освіти розповіли, що у разі сигналу повітряної тривоги відповідальний за тестування тимчасово припиняє його і всі вступники проходять в укриття.

«Якщо тривога триватиме менше ніж одна година п’ятнадцять хвилин, результати пройденого тесту зберігаються і після відбою вступники продовжують тестування з того місця, на якому закінчили. Якщо тривога триватиме довше, всі результати анульовують, і вступники складатимуть тест знову – вже під час додаткової сесії. Наголошую, що такий порядок стосується лише складання тесту у першу зміну. Під час другої зміни обмежень по часу тривоги немає і після відбою вступники зможуть повернутися до продовження тестування», – пояснила Лариса Середяк.

Графіки складання мультитесту та перелік екзаменаційних центрів не оприлюднюють з міркувань безпеки. Однак кожне з приміщень обладнано, відповідно до безпекових вимог.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:17
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.